4 gru 2008

Odkryj utrzymanki ZOMO!

Ulla Popken na swojej stronie internetowej zachęca: "odkryj teraz zomowe faworyty". Słowo "faworyty" ze względu na formę mnogą, może być interpretowane przynajmniej na dwa sposoby, które w zestawieniu z jakże męską formacją ZOMO wydają się całkiem sensowne. Dwie hipotezy poniżej...

Hipoteza pierwsza - zomowe faworyty to kochanki zomowców. Słownik Języka Polskiego PWN powiada: faworyta - daw. «kochanka i utrzymanka osoby wysoko postawionej». Wprawdzie trudno nazwać zbirów z ZOMO wysoko postawionymi osobami, ale być może podczas kontaktów z faworytami włażą na stołki albo odwrócone kubły na śmieci...

Hipoteza druga - Ulla Popken namawia do poznania bokobrodów panów z ZOMO. I znów definicja z SJP PWN: faworyt - daw. «pasmo zarostu pozostawione na policzku».

Inicjatywa poznawania utrzymanek i bokobrodów dżentelmenów ze Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej jest niewątpliwie szlachetna. Bardzo źle by się stało, gdyby pozostały one w cieniu! Dobrze, że są już w sprzesdaży!

Lapsus nadesłała Basia (plejada). Dziękujemy!
Przy okazji jeszcze raz uprzejmie prosimy o przysyłanie zrzutów z ekranu tylko w formacie PNG, a nie - jak powyżej - JPG. Prośba ta nie wynika z naszego widzimisię, lecz z dbałości o jakość materiałów - PNG jest formatem mniej skompresowanym i wygląda znacznie lepiej.

1 komentarz:

Marcin Miłkowski pisze...

A "letnie faworyty" to pewnie utrzymanki, które już nie są gorące ;)