4 lip 2009

Nieprzegap: depilacja pochwy

Reklama dźwignią handlu... A odpowiednia prezentacja przedmiotu czy usługi to połowa sukcesu. Nieprzegap lapsusów!


Lapsus nadesłany przez Adama K.

Czy w bibiotece znajdziemy porady, jak napisać dobrą charakterystykę sprzedawanego przedmiotu?


Niektóre księgarnie internetowe kuszą klienta podrasowanymi tytułami książek. Ekomomia ma się kojarzyć z mumią (na ilustracji widać, że książka nosi tytuł Ekonomika...), a matematka - z matką wszelkich nauk.


Nadesłał tosycyzkiewicy.

A czym zajmuje się dziedzina zwana tutystyką? Z pewnością jest to ważna dziedzina naukowa, skoro książkę na ten temat sprzedaje księgarnia akademicka.


Nadesłała Ola.

Można też próbować podnieść prestiż książki, zmieniając jej autora... Efekt dyskusyjny.


Nadesłała Aśka.

Niektórzy przedsiębiorcy chwytają się naprawdę zaskakujących pomysłów. Koperty mogą nosić etykiety dresowe - trzy paski albo nawet logo Adidas.


Nadesłał Robert.

Goniki Nokii? To coś zupełnie nowego.


Nadesłała Anna R.

Sklepy internetowe kuszą nie tylko asortymentem, lecz także systemem upustów. Uźuj karty, a uzuskasz zwiźkę! Brzmi trochę nieprzyzwoicie... Ale kosmetyki wyprodukowano z pasyą!


Nadesłała Anna P.

Na koniec bardzo zastanawiająca reklama kontekstowa. Skierowana do kobiet o owłosionych pochwach. Jeśli takie istnieją, bardzo im współczujemy...


Nadesłała Anna R.


Za wszystkie materiały bardzo dziękujemy!

2 komentarze:

jamniczek pisze...

Rewelacja.

Natomiast mnie też ubawiło zejście z ceny: http://1.bp.blogspot.com/_XO7d9Csa5hk/SkzMTG26EAI/AAAAAAAAAzU/RtyVHauLfoc/s400/ekomomia.PNG

Z 16 zł do.. 15 zł 98 gr ;D

Anonimowy pisze...

Kolejne pie***enie - Bashevis Singer to nazwisko a Isaac to imię. Czy "dowcipniś" autor nie wie, że po nazwisku łatwiej wyszukać autora i dlatego tak się podaje? No na litość, lapsusy są fajne, ale po cholerę robić je na siłę?