22 lip 2009

Relacje na żywo

Dlaczego lubimy relacje na żywo? Bo można się z nich dowiedzieć naprawdę zaskakujących rzeczy. Z relacji z Tour de France dowiadujemy się, że to tak naprawdę wyścig pijaków - kto więcej i szybciej wypije. Trudność polega na tym, że dla kolarzy pijących wolniej po czołówce zostają tylko niedopitki.

Dwa pozostałe kwiatki pochodzą z relacji na żywo spod Kupieckich Domów Towarowych w Warszawie. W pierwszej zachwyca urocze zestawienie zdjęcia i tekstu. Szefostwo KDT zbiera filmy i zdjęcia dowodzące agresji ochrony i kierownika. Jeżeli panie z kamieniami w rękach są z ochrony lub kierownictwa - dowód jest. Na koniec swojej przemowy rozległy się oklaski.

Kupcy z KDT tak się zdenerwowali przyjściem komornika, że wyszli z siebie i stanęli obok, gdzie protestowali i bili się z policją. Po jakimś czasie policjantom udało się odsunąć od hali kupców, którzy protestowali na zewnątrz kupców. Oprócz kupców z policją bili się tam kibole, dla których przy tekście pokazała się trafiona reklama kontekstowa strony MagazynPilkarski.pl. Kupcom z nadwagą jako metodę na schodnięcie polecamy rzut płytą chodnikową na odległość! Dzięki celnemu rzutowi można na dłuższy czas trafić do ośrodka, gdzie dieta jest raczej skromna.

Lapsusy spod KDT nadesłali odpowiednio y13 i nothi. Dziękujemy! Lapsus z pijackiego Tour de France znaleźliśmy sami.

Brak komentarzy: